Regulamin BlazingPack.PL

§1

Wszelkie próby obchodzenia zabezpieczeń paczki, korzystania z programów modyfikujących pamięć typu cheatengine jest zabronione. Złamanie tego podpunktu zakończy się permanentną blokadą gracza na paczce bez uprzedzenia.

§2

Każda próba monetyzacji skrzydeł które otrzymano za udział w konkursach lub za zasługi na rzecz paczki może zakończyć się permanentną blokadą na paczce. Zabraniamy sprzedaży komuś konta premium do których są przydzielone skrzydła. Prosimy poinformować administrację paczki o zdjęcie skrzydeł z konta przed dokonaniem transakcji.

§3

Każda osoba która (prowokuje do tworzenia obejść paczki / zleca tworzenie obejść paczki / kupuje obejścia zabezpieczeń paczki / próbuje ominac zabezpieczenia paczki) otrzyma blacklistę oraz permanentnego bana na większości serwerów.

§4

Zakaz wykorzystywania błędów powstałych przy tworzeniu paczki BlazingPack. Każdy znaleziony błąd należy zgłosić do twórców paczki.

§5

Obecnie skrzydła można uzyskać jedynie biorąc udział w konkursach na serwerach MC4U / MCHC / CRAFTCORE. Pytanie się o możliwość otrzymania skrzydeł, może zakończyć się tymczasową blacklistą gracza na paczce bez upomnienia. Prosimy nie pytać się o skrzydła.

§6

Jeżeli gracz umyślnie zadziała na szkodę serwera który jest oznaczony gwiazdką - może otrzymać permanentną blacklistę bez ostrzeżenia. Prosimy o stosowania się do norm etycznych oraz zasad dobrego wychowania.

§7

Aby edycje na serwerach trwały dłużej oraz dla dobra graczy zabraniamy działań na szkodę dużych serwerów, gdzie aktualnie odbywa się rozgrywka. Jakiekolwiek zadziałanie na szkodę graczy, przez który edycja będzie trwać krócej może zakończyć się nałożeniem tymczasowej blacklisty na gracza wraz z opisem czynu który został uznany za karygodny.

§8

Administracja oraz twórcy paczki w żaden sposób nie biorą odpowiedzialności za serwery korzystające z blazingpack. O autoryzację paczki może starać się każdy kto chce współpracować z BlazingPack, dlatego nie jesteśmy w stanie pilnować porządku na serwerach które są przez nas chronione. Serwery zaufane, które starają się dbać o bezpieczeństwo graczy oraz są prowadzone przez osoby dorosłe są oznaczone złotą gwiazdką. Jeżeli gracz wchodzi na serwer minecraft, który nie jest oznaczony ową gwiazdką - robi to na własną odpowiedzialność. To, że jakiś serwer uzyskał ochronę paczki blazingpack nie czyni go wyjątkowym, dlatego w dalszym ciągu przed dołączeniem należy zachować ostrożność w trosce o bezpieczeństwo danych osobowych / haseł / adresów IP.

§9

Wszelkie nieopisane wyżej przypadki zostaną rozpatrzone na korzyść poszkodowanego serwera, jeżeli gracz umyślnie działa na szkodę paczki lub serwera. Używając paczki BlazingPack automatycznie akceptujesz regulamin.


Zmiana regulaminu może ulec w każdej chwili, gracze nie muszą być poinformowani za każdym razem o zmianie regulaminu. Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017r.